Trenerzy personalni w Radomiu

Aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie są obecnie coraz bardziej popularne. Piękne, umięśnione i smukłe ciało, promieniście rozświetlona skóra, pozbawiona niedoskonałości i podrażnień, to przedmioty marzeń niemalże każdego. Zdrowie jest najważniejsze – także dla Ciebie? Doskonale! To czas, aby skorzystać z usług profesjonalisty – idealnym wyborem jest skorzystanie z usług trenera personalnego. Jego fenomen polega przede wszystkim na pełnym dostosowaniu się do Twoich potrzeb, preferencji i oczekiwań, dlatego nieregularny czas pracy i inne obowiązki nie będą stanowiły żadnych przeszkód we współpracy. Radom, to piękne i niezwykle malownicze miasto, o wyjątkowej historii i architekturze, dodatkowo, mało kto wie, że posiada ono liczne grono doskonale wyszkolonych, ambitnych i zdeterminowanych do pracy trenerów, którzy na co dzień zmieniają życie swoich podopiecznych.

Trener personalny – dlaczego warto?

Niekiedy nie radzimy sobie z ćwiczeniami, nie znamy zasad technicznych, nie potrafimy określić częstotliwości treningu i jego obciążeń, nie wiemy jak zacząć, jak się zmotywować, co i jak jeść. Trener personalny, to przede wszystkim – kompan, który posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności ku temu, aby nasze marzenia się spełniły. Zajmuje się on nie tylko sferą fizyczną, tzn.: pomiarem i analizą składu ciała, przeprowadzeniem wywiadu dotyczącego trybu życia, uzależnień (np. papierosy), ułożeniem planu treningowego, a następnie jego realizacją. Trener układa również dostosowaną do potrzeb dietę i suplementację (bardzo ważny element w procesie budowania sylwetki i jej odżywiania), a także zwiększa poczucie pewności siebie, świadomości własnego ciała, wpaja zdrowe nawyki, które pomogą nam w codziennym życiu. Trener personalny, to osoba, która motywuje, popycha do działania, daje potrzebne bodźce i obrazuje spektakularne efekty, jakie udało nam się do tej pory osiągnąć. Niesamowite, że dzięki treningowi będziesz bardziej uśmiechnięty, produktywny, będziesz miał więcej energii, wigoru – być może pomoże Ci to w podjęciu nowych wyzwań, w rozwoju osobistym.

Warto dodać, że poczucie atrakcyjności jest sprawą kluczową w przypadku dążenia do samorealizacji i podnoszenia poziomu ambicji. Dzięki współpracy z trenerem personalnym przestaniesz martwić się o terminy lub brak pomysłów, poprzez co Twój umysł oczyści się z niepotrzebnych myśli.

Trener personalny – tylko na siłowni?

Nic bardziej mylnego! Większości z nas może wydawać się, że współpraca z trenerem personalnym odbywa się tylko na siłowni, w zamkniętym pomieszczeniu. Nie jest to prawda, choć treningi odbywają się również tam, nie jest to niezmienną regułą. Trening personalny może odbywać się w formie marszu na świeżym powietrzu, może mieć formę biegu w parku, może być jazdą na rowerach, może mieć formę gry w piłkę siatkową, koszykową, nożną, wreszcie – może odbywać się na osiedlowej siłowni na powietrzu. Form jest naprawdę wiele i zależą one od Twoich preferencji i dostępności. Aktywność fizyczna zawsze pozostaje produktywna, jeśli jest wykonywana z równie dużym zaangażowaniem i w sposób regularny.

Suplementacja

Każdy odpowiedzialny trener personalny, posiadający wystarczającą wiedzę oraz przeszkolenie – rozpisze Ci odpowiednio dobrane suplementy diety, które ochronią Twój organizm, a także odżywią go i zregenerują. Suplementacja, to podstawa podczas każdego wysiłku fizycznego i nie tylko, w zależności od tego, czy chcesz schudnąć, powinieneś stosować suplementy na redukcję, jeśli zależy Ci na budowaniu masy mięśniowej, zdecyduj się na suplementy na masę. Twoim wyborem powinny być również suplementy wzbogacone o witaminy i minerały, a także bogate źródła pełnowartościowego białka czy węglowodanów. Ponadto, nie możesz pomijać codziennego spożycia co najmniej 2 litrów wody mineralnej, albowiem to z niej w aż 70% składa się Twój organizm. Woda odżywia i nawilża skórę, a poza tym sprawia, że jest ona miękka w dotyku, nie posiada oznak starzenia, nie łuszczy się, nie pęka.