Fitness cluby w Radomiu

Współczesna moda na bycie fit nie odpuszcza żadnej okazji do tego, by się rozprzestrzeniać. Chcemy być zdrowi, pełni energii oraz wigoru, chcemy posiadać idealnie wyrzeźbione ciała, a także smukłe sylwetki. Ponadto pragniemy świetlistej cery oraz pozbawionej niedoskonałości skóry, wreszcie – oczekujemy spełnienia, samorealizacji i siły, która będzie napędzała naszą codzienność. Wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom – ludzie pełni pasji, zaangażowania i kreatywności – zaczęli realizować się poprzez coraz popularniejsze fitness cluby, zawierające w sobie wszystkie filary pełnowartościowego funkcjonowania. Wbrew pozorom – Radom oferuje swoim mieszkańcom i nie tylko, bardzo bogatą gamę różnorodnych placówek fitness , z których ofert mogą oni korzystać na co dzień. Warto dodać, że tego typu cluby znajdujące się w Radomiu posiadają patronat największych światowych, a także polskich marek produkujących zarówno sprzęty do ćwiczeń, odzież sportową, jak i suplementy diety – zatem ich marka, jakość, a także kompetencje, zapewniają nam pełen komfort i bezpieczeństwo.

Fit miejsca w Radomiu

Athletic. Fitness klub, to jedno z centrów kształtowania sylwetki, kondycji oraz pewności siebie. Możemy skorzystać tam z niemal wszystkich sportowych rozwiązań, które zostaną dopasowane pod nasz grafik, preferencje, oczekiwania oraz indywidualne możliwości. Klub oferuje zarówno możliwość skorzystania z grupowych zajęć fitness (ABT, Aerobik, Step, Wzmacnianie, Sztanga, Brzuch, Uda, Pośladki, Spalanie, TMT, Total body, Full body), jak i samodzielnej współpracy z trenerem personalnym. Co więcej, poza zróżnicowaną aktywnością fizyczną, możemy skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej, która pozwoli nam na zrelaksowanie się po wysiłku, odbudowę tkanek, regenerację mięśni, a także ujędrnienie poszczególnych partii ciała. Najważniejszym elementem zmiany pozostaje sposób żywienia, dlatego Athletic. Finess klub, oferuje możliwość współpracy z dietetykiem, który ułoży jadłospis dostosowany indywidualnie do preferencji żywnościowych klienta, a także sprawi, że będzie on przystępny cenowo, smaczny, a przede wszystkim efektywny.

JUST FIT KLUB FITNESS, to kolejne miejsce umieszczone na mapie Radomia, w którym czekają na nas wykwalifikowani instruktorzy, trenerzy i dietetycy. Udając się do tego miejsca, możemy być pewni, iż znajdziemy się w najlepszych rękach i że nasze oczekiwania względem tego, w jaki sposób wyobrażamy sobie współpracę oraz efekty końcowe – zostaną w pełni spełnione. Klub oferuje nam możliwość skorzystania z zajęć takich jak: rowery, turbo spalanie, trening obwodowy, ABS, TBC, summer gym, pupomania, ATC, zumba, body pump, pilates, joga, vibra fit, korekta dziecięca, siłownia. Jak widać, jego oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych, nie należy bowiem zapominać, że gimnastyka w okresie wzrostu, czyli kształtowania się postawy, budowania mięśni, a także tworzenia kształtu kręgosłupa – odgrywa kluczową rolę. Współpraca z dietetykiem pomoże nam w ustabilizowaniu łaknienia, przystosowaniu się do regularnego i dokładnego spożywania posiłków, pokaże możliwości zastosowania zdrowych zamienników wysokokalorycznych produktów, a także sprawi, że będziemy czuli się lekko i przyjemnie, bez uczucia głodu i rozdrażnienia.

Fitness Platinium, to miejsce stworzone z pasją i miłością do sportu, a także ogromną chęcią do tego, by pomagać innym – spełniać swoje marzenia. Klub w swojej ofercie posiada zajęcia wzmacniające oraz mieszane, należą do nich: TRX+brzuch, pupomania, brzuchomania, snow sport class, pump, body shape, ABT. Do zajęć ogólnorozwojowych należą: program aktywna mama, aktywne 9 miesięcy, akcja-motywacja, ball&shape, TBC+step, trening obwodowy, czy XCO+brzuch. Oczywiście wszystko odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Warto podkreślić także, że aktywność fizyczna zarówno przed, w trakcie, jak i po ciąży – jest bardzo istotna, korzystna oraz produktywna, zarówno dla rozwoju dziecka, jak i mamy. Niezwykle cieszy, że placówka skupia się właśnie na mamach oraz kobietach przygotowujących się do ciąży, czy też do porodu, to bardzo ważne, aby coraz więcej miejsc oferowało tak korzystne programy.

Oczywiście, nie można zapominać o fundamentalnej kwestii zdrowego stylu życia, bez której aktywność fizyczna oraz odpowiednie żywienie nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, a mianowicie – suplementach diety. Każdy klub fitness posiada obecnie w swojej ofercie suplementy, albowiem to one zapewniają odpowiednie funkcjonowanie organów wewnętrznych, prawidłowe zachodzenie przemian, procesów, wystarczającą regenerację oraz uzupełnienie wszystkich niedoborów. Co więcej- suplementy diety wspomagają poszczególne rodzaje aktywności fizycznej i przyjmują różnorodne formy, możemy wybrać np. suplementy na masę, na redukcję, suplementy witaminowe, kreatynę, minerały itd. Podobnie, każdy trener, czy dietetyk odpowiedzialny za nasze bezpieczeństwo oraz efekty końcowe – zaleci nam stosowanie suplementów diety.